Implanty

W naszej klinice implantologią zajmuje się właściciel kliniki doktor Bartosz Jurenko. Dr Bartosz implantologią zajmuje się od 9 lat. Doktor Jurenko sztuki implantologii uczył się od najlepszych specjalistów w Polsce i za granicą i wciąż pogłebia swoją wiedzę w tym zakresie.  Współpracujemy ze specjalistami z zakresu protetyki, ortodoncji i periodontologii, dzięki temu podejmujemy się leczenia nawet najbardziej skomplikowanych przypadków.

Leczenie implantologiczne w klinice odbywa się według najlepszych światowych standardów i jest bezstresowe dla pacjenta. Każdy pacjent, który zgłasza się do kliniki na uzupełnienie braków zębowych, poddawany jest dokładnej analizie diagnostycznej.  Analiza diagnostyczna pozwala nam na rzetelną i dokładną ocenę stanu pacjenta i zaplanowanie leczenia.

Planowanie leczenia zawsze odbywa się wspólnie z pacjentem i jest przygotowywane na miarę potrzeb, oczekiwań i możliwości pacjenta. Pracujemy tylko produktami najwyższej jakości.  Używamy implantów marki Ankylos produkowanych w Niemczech  i Astra, produkowanych w Szwecji.  Wszczepiane przez nas implanty objęte są dożywotnią gwarancją i objęte są globalnym programem assistance. Oznacza to, że wszczepiane przez nas implanty można, w razie potrzeby, serwisować w dowolnym miejscu na świecie poprzez sieć klinik partnerskich.

 

PL