Regeneracja - membrany Prf

 L- PRF rewolucja w regeneracji tkanek.  Nieporównywalne przyspiesza proces  gojenia, zmniejsza obrzęki pozabiegowe i stymuluje wzrost kości w miejscu jej ubytku.

L- PRF to trójwymiarowa, autogenna sieć bogato płytkowej fibryny, pozyskiwana w specjalnej wirówce z wcześniej pobranej krwi pacjenta. Dzięki tej procedurze uzyskuje się cienki, skompresowane i bardzo wytrzymałe bogato płytkowe fibryny. Ta naturalna sieć włóknika obfituje w czynniki wzrostu i cytokiny pochodzące z zawartych w niej płytek krwi i leukocytów.

Obecność tych Białek przyspiesza gojenie, zwłaszcza podczas pierwszych, kluczowych 7 dni od zastosowania fibryny. Sieć fibryny jest matrycą dla efektywnej migracji i rozprzestrzeniania się komórek.

Wskazania ( chirurgia stomatologiczna i szczękowo- twarzowa)

L-PRF wspomaga gojenie ran po zabiegach z zakresu chirurgii stomatologicznej i szczękowo- twarzowej. Zastosowanie L-PRF jest zalecane ze wszystkimi materiałami do regeneracji miękkich i twardych tkanek

Wskazania (Chirurgia stomatologiczna i szczękowo-twarzowa)

L-PRF wspomaga gojenie ran po zabiegach z zakresu chirurgii stomatologicznej i szczękowo-twarzowej7. Zastosowanie L-PRF™ jest zalecane w kombinacji ze wszystkimi materiałami do regeneracji tkanek miękkich i twardych.

- przy podnoszeniu dna zatoki szczękowej
- w zębodołach poekstrakcyjnych
- przy procedurach augmentacyjnych

PL