Stomatologia Estetyczna

Piękny uśmiech jest naszą wizytówką. Rozjaśnia twarz, dodaje nam atrakcyjności i pewności siebie. Ludzie z ładnym uśmiechem dostają szybciej awans i są postrzegani jako osoby przyjazne i towarzyskie.

Zadaniem stomatologii estetycznej jest udostępnienie Naszym Pacjentom możliwości uzyskania uśmiechu, o którym zawsze marzyli. Atrakcyjny uśmiech otwiera drzwi do nowego życia.

W tym celu korzystamy z najnowszych osiągnięć stomatologii i wspólnie z pacjentem planujemy leczenie, którego rezultatem ma być stworzenie pięknego i promiennego uśmiechu. Nieskazitelne białe zęby, które widzimy u znanych aktorów i celebrytów jest
na wyciągnięcie ręki i do uzyskania w naszej klinice. W tym celu gruntownie analizujemy stan uzębienia każdego pacjenta, planujemy wygląd przyszłego uśmiechu i przedstawiamy plan leczenia. Cel jest jeden - piękny, nieskazitelny i naturalnie wyglądający uśmiech.

Każdy Pacjent jest inny i boryka się z innymi problemami, dlatego w stomatologii estetycznej, dla uzyskania optymalnego efektu stosuje się często kombinację terapii z różnych dziedzin stomatologii, takich jak:
-wybielanie zębów
-wykonanie licówek pełnoceramicznych
-wykonanie koron pełnoceramicznych
-wszczepienie implantów
-leczenie ortodontyczne

Rezultatem leczenia w stomatologii estetycznej jest przepiękny uśmiech.

PL